Dam tot Damloop 2025
Nog te gaan
Ren de Damloop met Habitat!
Als hardloper weet je het vast al: op zondag 21 september 2025 gaat het grootste en populairste hardloopevenement van Nederland weer van start: de Dam tot Damloop. Dit jaar doet Habitat voor de 11e keer mee! Ren jij ook mee? Dan ben je niet alleen sportief en gezond bezig, maar bouw je tegelijkertijd met ons mee aan een betere wereld!
Meld je aan!
Ren samen met een groep vrienden, collega's of lekker zelf. Wij regelen jouw inschrijving! Je krijgt verder van ons:
- een startbewijs;
- een bevoorrechte startpositie achter de wedstrijdlopers;
- een Habitat hardloopshirt;
- gezamenlijk ontvangst voor de start met fruit en een drankje;
- een professionele groepsfoto;
- een medaille;
- je eigen, persoonlijke pagina om geld op te halen; én
- de beste motivatie om te rennen, namelijk: een degelijk en veilig huis voor een familie die het hard nodig heeft.
Wat vragen we van jou?
We vragen alle lopers om € 25 inschrijfgeld te betalen en daarnaast minimaal € 225 sponsorgeld in te zamelen. Wij helpen je met een persoonlijke werfpagina en tips en tricks om dit bedrag op te halen.
Meld je aan voor het Habitat Damloopteam
Waar doen we het voor?
Bijna een derde van de wereldbevolking heeft geen goed huis. Zo’n 2,8 miljard mensen leven in bouwvallige huizen op het platteland, in overvolle sloppenwijken of noodgedwongen bij familie, dicht op elkaar en zonder privacy. Leefomstandigheden die een-op-een kunnen leiden tot ziekte, armoede, stress en gebrek aan toekomstperspectief. Habitat bouwt daarom huizen voor families die dit het hardst nodig hebben. Vanuit de veiligheid van een huis kunnen zij zelf verder bouwen aan een beter leven voor zichzelf en volgende generaties.
Met jouw sponsorgeld steun je Habitats projecten over de hele wereld. Zoals in Guatemala, waar we ongezonde aarden vloeren vervangen door hygiënische betonvloeren, zodat kinderen thuis veilig kunnen spelen en opgroeien. Of ons project in Nepal, waar we vrouwen helpen bij het vastleggen van hun landrechten, zodat ze niet meer uit huis kunnen worden gezet als hun man er niet meer is. Of ons werk in Oeganda, waar we niet alleen huizen bouwen, maar jongeren ook vakopleidingen bieden, zodat ze een duurzaam inkomen hebben om zichzelf en hun families te onderhouden. Dankzij jouw steun kunnen wij verder bouwen.
Samen bouwen we een duurzame toekomst!
For English, click here.